Get Adobe Flash player
TİBES KURUMSAL
Firmamız; hastane, temiz oda, ilaç üretimi, mikrobiyolojik laboratuarlar, gıda sanayi ve hassas odalar gibi yüksek mühendislik deneyimi gerektiren yerlerde; tasarım, danışmanlık, proje geliştirme ve mühendislik, anahtar teslimi mekanik taahhüt, malzeme satışı, satış sonrası bakım onarım hizmetleri, validasyon, kalifikasyon ve eğitim konularında bir bütün olarak hizmet vermektedir.

Klima ve havalandırma sistemlerine ait, hijyenik ve konfor klima santralleri, soğutma grupları, fancoil üniteleri, filtreler, buharlı nemlendiriciler, hava kontrol malzemeleri (menfezler, hepa filtre kutuları, VAV, CAV, laminar flow üniteleri, lif tutucu menfezler, shup-off damperler) ve otomatik kontrol cihazlarının da satışını üstlenmiştir.
KALİTE POLİTİKAMIZ
Faaliyet gösterdiğimiz sektörde gelişen dünya koşullarında rekabet edebilmek,
Koşulsuz müşteri memnuniyeti için Kalite Yönetim Sistemini eksiksiz uygulamak,
Kalite Yönetim Sisteminin sürekli iyileşmesini ve çalışanlarımızın katılımlarını sağlamak,
Yasal şartlara her zaman tam uyum sağlamak,
Daima sorumlu, dürüst ve ilkeli bir anlayışla çağın koşullarına uygun teknolojiden yararlanarak güzel ve kalıcı eserler sunmak.
ANA SAYFA     |      KURUMSAL     |      HİZMETLER     |      TEKNİK SERVİS     |      REFERANSLAR     |      KARİYER     |      İLETİŞİM
ANKARA : AYYILDIZ SANAYİ SİTESİ 1127.SOK NO:3 OSTİM YENİMAHALLE ANKARA / TÜRKİYE - Tel : +90 312 473 50 99 - Fax : +90 312 473 56 99
Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz