Get Adobe Flash player
Firma Profili

Firmamız; hastane, temiz oda, ilaç üretimi, mikrobiyolojik laboratuarlar, gıda sanayi ve hassas odalar gibi yüksek mühendislik deneyimi gerektiren yerlerde; tasarım, danışmanlık, proje geliştirme ve mühendislik, anahtar teslimi mekanik taahhüt, malzeme satışı, satış sonrası bakım onarım hizmetleri, validasyon, kalifikasyon ve eğitim konularında bir bütün olarak hizmet vermektedir.


Klima ve havalandırma sistemlerine ait, hijyenik ve konfor klima santralleri, soğutma grupları, fancoil üniteleri, filtreler, buharlı nemlendiriciler, hava kontrol malzemeleri (menfezler, hepa filtre kutuları, VAV, CAV, laminar flow üniteleri, lif tutucu menfezler, shup-off damperler) ve otomatik kontrol cihazlarının da satışını üstlenmiştir.


Yüksek bilgi birikimine sahip ve konusunda deneyimli personelimizle kurulu sistemlerin validasyon (partikül sayımı, hava hızı ölçümü, odalar arası hava akışı ölçüm testi, HEPA filtre conta sızdırmazlık testi, mahal sıcaklık değeri ölçümü, mahal rölatif nem değeri ölçümü) ve işletmeci personelin eğitilmesi konularında da hizmet vermeye devam etmektedir.


Firmamızın hedefi; problemlere doğru mühendislik yaklaşımı yaratmak; ekonomik, hızlı ve %100 koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı çözümler üretmektir.
ANA SAYFA     |      KURUMSAL     |      HİZMETLER     |      TEKNİK SERVİS     |      REFERANSLAR     |      KARİYER     |      İLETİŞİM
ANKARA : AYYILDIZ SANAYİ SİTESİ 1127.SOK NO:3 OSTİM YENİMAHALLE ANKARA / TÜRKİYE - Tel : +90 312 473 50 99 - Fax : +90 312 473 56 99
Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz